wtorek, 13 grudnia 2011

Czwarty upominek od chochelkowego Mikołaja


Dzień dobry!

Czy pamiętacie może o głosowaniu na Chochelki w konkursie na Kulinarny Blog Roku? Niezmiennie przypominamy i zachęcamy, baner znajduje się w pasku po prawej stronie :)

Jako, że Chuda zajmuje się dzisiaj promocją swojej pierwszej (ale na pewno nie ostatniej) książki, przeprowadzenie konkursu przypadło w udziale mnie. 

Tymczasem u mnie w domu, bo pozwolę sobie na prywatę, ospa już powoli odchodzi w zapomnienie, niemniej spędziliśmy upojne dwa tygodnie razem i czuć pewne zmęczenie materiału. Postanowiłam więc sprawić dzieciom nieco przyjemności i wykorzystać je w roli maszyny losującej. Skoro sztućce są dla dzieci, niech nieletni wskażą szczęśliwego zdobywcę upominku.

Wydrukowałam więc karteczki, zaangażowałam dzieci w wycinanie i składanie, po czym córka w nabożnym skupieniu wylosowała jedną z nich, a syn odczytał adres mailowy.

Sztućce ufundowane przez sklep NaMoimStole.pl powędrują do osoby o adresie: kubuskaczor11@interia.pl

Serdecznie gratulujemy!

I dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Dwie Chochelki

PS: Co wolicie najpierw: piernik czekoladowy czy domek z piernika? A może znowu choinki? Tym razem z ciasta i dość płaskie, ale moim dzieciom bardzo się podobały.

3 komentarze:

 1. Mmmmm,piernik czekoladowyyyy,domku z piernika nigdy nie robiłam,wiec też chętnie poczytam i poogladam.
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja poproszę domek z piernika, dawno temu robiłam domek z herbatników - nazywał się Chatka Baby Jagi....

  OdpowiedzUsuń
 3. Piernik czekoladowy - z prostego powodu: domku i tak nie dalabym rady zlozyc do kupy, bo manualnych zdolnosci mi brak :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts with Thumbnails
/*Google anatytics */