wtorek, 28 grudnia 2010

KONKURS noworoczny! Do wygrania zestaw do czekoladowego fondue

Gdy śnieg za oknem prószy bajkowo, nie musimy nigdzie wychodzić i możemy rozkoszować się ogniem w kominku, bądź w wersji minimalistycznej - ciepłym kaloryferem, przy okazji zjedlibyśmy się coś smacznego. Jakaś przekąska, słodka i pachnąca? Co powiecie na owoce zanurzone w płynnej czekoladzie?

W noworocznym konkursie mamy dla Was zestaw do czekoladowego fondue niemieckiej marki Cilio, który dostałyśmy od naszego ulubionego sponsora – sklepu NaMoimStole.pl, gdzie można zaopatrzyć się w piękną porcelanę, zastawę stołową, sztućce, akcesoria do win i drinków, naczynia do zapiekania, filiżanki, kubki i talerze. Sklep oferuje produkty światowych marek, m.in. Villeroy&Boch, Kahla i Sagaform. Warto tu zajrzeć w poszukiwaniu prezentów ślubnych.


Nagroda wygląda tak:W skład zestawu wchodzą: miseczka na czekoladę, podgrzewacz oraz cztery widelczyki ze stali nierdzewnej, z drewnianą rączką. Owoców nie dokładamy :)

Aby zdobyć nagrodę, należy odpowiedzieć na pytanie: kiedy zostało zrobione najstarsze zdjęcie umieszczone na www.dwiechochelki.pl? Proszę podać rok i miesiąc. Podpowiadamy, że oddajemy się sztuce kulinarnej znacznie dłużej, niż istnieje nasz blog. Wygrywa pierwsza poprawna odpowiedź lub pierwsza odpowiedź najbliższa poprawnej. Jedna osoba może typować tylko raz. Odpowiedzi prosimy umieszczać w naszym profilu na FB do północy 31 grudnia 2010 – przepraszamy osoby, które nie mają tam profilu, ale to najwygodniejsza dla nas forma organizowania konkursu.

Ogłoszenie wyników 1 stycznia 2011.

Zapraszamy do zabawy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts with Thumbnails
/*Google anatytics */